Restauracja bezglutenowa w Katowicach, w której serwujemy nowatorskie placki ziemniaczane z wieloma farszami do wyboru, naleśniki z autorskiej mieszanki mąk oraz oryginalną pizzę na spodzie kokosowym. Wszystkie nasze dania powstają całkowicie od podstaw, a większość naszych deserów jest bez cukru (słodzone zdrowymi zamiennikami np. ksylitolem).

Nasza plackarnio-naleśnikarnia ma kilka specjalności, m.in placki po węgiersku, gdzie same placki ziemniaczane powstają w procesie usunięcia nadmiaru skrobi i dodaniu siemienia lnianego. Nasze naleśniki przygotowujemy na mleku bez laktozowym oraz mieszance mąk: amarantusowej, gryczanej, jaglanej i ryżowej. A nasza pizza na spodzie kokosowym jest kwalifikowana jako posiłek niskowęglowodanowy. W ofercie posiadamy również placuszki bananowo-jaglane jako alternatywa do amerykańskich pancakes.

Poza standardową ofertą w naszym lokalu, organizujemy przyjęcia okolicznościowe (urodziny, komunie czy imprezy firmowe) oraz przyjmujemy zamówienia na torty bezglutenowe.

ZOBACZ MENU