randka katowice
  • Urozmaicone zdrowe menu – przejadły Ci się tłuste mięsa, standardowe sałatki i ociekające tłuszczem ziemniaczki? Pora zastąpić to jedzenie czymś zdrowszym i znacznie smaczniejszym.
    W naszym menu znajdziesz tradycyjne potrawy bez użycia mąki pszennej: placki, naleśniki, pierogi. A także oryginalne dania takie jak pizza na mące kokosowej czy pierogi na mące gryczanej.
  • Stoliki z widokiem na Katowice – spośród 40 miejsc siedzących znajdziesz przytulny stolik z panoramowym widokiem na Katowice. Chodzą plotki, że mamy najpiękniejsze zachody słońca! Idealnie na spotkanie z dawnym przyjacielem, kochaną osobą i nawet towarzysza w biznesie.
  • Smaczne jedzenie na każdą okazję – przyjmujemy rezerwacje na Wasze spotkania rodzinne i biznesowe
  • Gry planszowe na każdy poziom – jeszcze nikt nie wychodził z Placka nie zagrawszy w co najmniej jedną planszówkę. Posiadamy gry o rozmaitych tematach, wszelkich poziomach trudności, i na każdy wiek – zapytaj obsługę i pomożemy z wyborem.
  • Dania dla wymagających – za sprawą naszych unikalnych posiłków wielu gości z wymaganiami alergicznymi znajdą tutaj coś dla siebie. Nasze dania są dostosowane do diet bezglutenowych (celiakia), cukrzyków, LCHF, ketogenicznych, bez mlecznych, bez jajek i innych. O szczegóły pytaj w lokalu 🙂