Restauracja bez pszenicy i cukru w Katowicach

Roździeńskiego 88a, Katowice – os. Gwiazdy

W naszej ofercie znajdziesz ponad 50 dań, zarówno na słono, jak i na słodko. Jeśli szukasz w Katowicach czegoś nowego, to u nas masz pewność, że menu Placka to autorskie przepisy z wykorzystaniem alternatywnych mąk i zdrowych zamienników cukru. Zdajemy sobie doskonale sprawę, jak ważnym paliwem dla Twojego organizmu jest jedzenie. Zdecyduj co lubisz, a my zadbamy o resztę! 🙂

Placki ziemniaczane2 sztuki3 sztuki
bez dodatków12zł16zł
ze szpinakiem i serem20zł23zł
po węgiersku23zł26zł
Oferta dostępna od poniedziałku do środy

Dowiedz się więcej!

Nie wiesz co wybrać?

Najlepiej zacząć od najpopularniejszego jedzenia w Placku, z tego powodu stworzyliśmy listę naszych specjalności na podstawie Waszych najczęstszych zamówień.

Wartości odżywcze i alergeny

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może jeść co chce. Jedni ze względu na uczulenia, a inni z powodu dokładnej ilośc makro składników. Dlatego też przygotowaliśmy aktualne 2 podstrony z tymi informacjami:

Napoje

Z napojów w naszej restauracji w Katowicach polecamy LEMONIADĘ, dlatego że jest pyszna i jest bez cukru! Standardowo w ofercie mamy kawy, herbaty, napoje zimne, napoje własne, a także duży asortyment piw.

Zamawiając przez naszą stronę masz również możliwość wybrania niektórych napojów, które przetrwają podróż z naszego lokalu do Twojego domu/pracy. Do wszystkich napojów doliczamy 1zł za opakowanie, a do dań 2zł.