JEDZENIE Z DOSTAWĄ

Jeśli jesteś zmęczony(a) codziennym bieganiem po sklepach i szukaniem odpowiedniej potrawy, to mamy dla Ciebie rozwiązanie! Nasza firma oferuje dostawy do ponad 20 miast w aglomeracji śląskiej, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubionymi potrawami bez wychodzenia z domu. Nie musisz już martwić się o to, że nie masz czasu na gotowanie, ponieważ dostarczymy Ci jedzenie prosto pod Twoje drzwi.

DOSTAWY KATOWICE I OKOLICE

Dzięki dostawom realizowanym od godziny 12 do 22, możesz zamówić jedzenie o dowolnej porze dnia. Minimalna kwota zamówienia to tylko 50zł (bez kosztów dostawy).

Czas realizacji zamówienia z dostawą uzależniony jest od aktualnej ilości zamówień oraz dostępności kierowców z firmy zewnętrznej, która realizuje również zamówienia z innych lokali gastronomicznych. 

Nie czekaj dłużej i zamów już teraz! Z nami zyskasz czas i będziesz mieć pewność, że jedzenie, które zamówisz będzie świeże i smaczne. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i ciesz się pysznym jedzeniem z dostawą prosto do Twojego domu! Zamów telefonicznie lub online :)