Catering

Placek to nie tylko jedzenie na miejscu, ale również catering z dostawą pod wskazany adres.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Smaczne jedzenie na każdą okazję – przyjmujemy zamówienia na Wasze na spotkania biznesowe, dla pracowników firm czy imprezy rodzinne.
  • Urozmaicone zdrowe menu – przejadły Ci się tłuste mięsa, standardowe sałatki i ociekające tłuszczem ziemniaczki? Pora zastąpić to jedzenie czymś zdrowszym i znacznie smaczniejszym. W naszym menu znajdziesz wyjątkowe potrawy bezglutenowe: placki, naleśniki, makarony, sałatki i oryginalna pizza, a także dania które nie znajdziesz w naszym lokalowym menu
  • Autorskie przepisy – nie jesteś przekonany czy zdrowe i bezglutenowe jedzenie będzie smakować Twoim gościom? Nie martw się o to! Posiłki przygotowujemy wg naszych autorskich receptur. Dominuje w nich wyborny smak przy zachowaniu najwyższych standardów jakości żywienia. Wykorzystujemy produkty bezglutenowe, co nie wpływa negatywnie na walory smakowe. Jesteśmy natomiast pewni, że ten kto choć raz spróbuje naszego jedzenia, zagustuje w nim na zawsze.
  • Kompleksowa obsługa – catering realizujemy na terenie całych Katowic, Sosnowca, Świętochłowic, Chorzowa, Rudy Śląskiej, Zabrza, Gliwic  i miast sąsiednich, dowożąc jedzenie we wskazane miejsce o uzgodnionym czasie. Posiłki transportujemy w bezpiecznych i higienicznych warunkach, zapewniając posiłkom stałą temperaturę, umożliwiającą ich natychmiastowe zjedzenie i pełnię doznań kulinarnych.
  • Dania dla wymagających – za sprawą naszych unikalnych posiłków wielu gości z wymaganiami alergicznymi znajdą tutaj coś dla siebie. Nasze dania są dostosowane do diet bezglutenowych (celiakia), cukrzyków, LCHF, ketogenicznych, bez mlecznych, bez jajek i innych. O szczegóły pytaj w lokalu 🙂

Zamówienia na catering przyjmujemy z 7 dniowym wyprzedzeniem.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej, zadzwoń do nas po szczegóły!