Planszówki

Szukasz wyjątkowego miejsca w Katowicach, w którym możesz zjeść smacznie, zdrowo oraz miło spędzić czas? Zależy Ci na miłej atmosferze, ciekawym wystroju i sympatycznej obsłudze? Chcesz przebywać w lokalu, w którym poczujesz się jak w domu i zawsze będzie tu miejsce dla Ciebie?

Placek Katowice to właśnie takie miejsce!

Jeśli jeszcze u nas nie byłeś, pora to zmienić. Zapraszamy Cię na przepyszne jedzenie 100% gluten free. Wyborne placki ziemniaczane, naleśniki podawane w wielu wariantach lub aromatyczna pizza na spodzie z mąki kokosowej. To tylko wybrane pozycje z naszego menu.

Jednak nie tylko dla jedzenia warto nas odwiedzić. Jeśli traktujesz posiłek jako wyjątkową część dnia, celebrujesz ją i jest rozkoszą nie tylko dla podniebienia, ale i duszy, teraz masz więcej powodów, aby do nas przyjść.

W naszym lokalu czeka na Ciebie ponad 50 wyjątkowych gier planszowych. Planszówki zyskują coraz większą popularność w Polsce. Ciekawe gry wymagające wiedzy, logicznego myślenia, a czasami również i szczęście to doskonała propozycja na spędzenie czasu z przyjaciółmi.

Nasze gry planszowe czekają na Was każdego dnia. Możecie w nie zagrać zupełnie za darmo, wybierając spośród najciekawszych tytułów, będących współczesnym hitem. Ale na tym nie koniec atrakcji. Na prawdziwych miłośników planszówek czeka nie lada gratka!

Czwartkowe wspólne granie!

Przyjdź do nas w czwartek, a weźmiesz udział w cyklicznym wydarzeniu – wspólnym graniu w gry. W większym gronie zabawa jest lepsza. Będziesz mógł się zmierzyć zarówno z początkującymi graczami, jak i wieloletnimi weteranami. A wszystko to w mega fajnej atmosferze. Boisz się o brak doświadczenia? Spokojnie! Bardziej doświadczeni koledzy i koleżanki udzielą Ci cennych wskazówek i wyjaśnią co i jak!

Pamiętaj również o tym, aby zabrać ze sobą swoich znajomych. Grę w planszówki umili Wam oczywiście nasze pyszne jedzenie. Zawsze przygotowywane na świeżo, zawsze smaczne, zawsze 100% gluten free, celnie trafiające w Wasze kulinarne gusta.

Widzimy się w Placku!

Aktualną listę gier znajdziecie TUTAJ