W naszej restauracji w Katowicach znajdziesz ponad 50 dań, zarówno na słono jak i na słodko. Jeśli szukasz czegoś nowego to u nas masz pewność, że nasze dania to autorskie przepisy z wykorzystaniem alternatywnych mąk i zdrowych zamienników cukru (lista). Dlatego zdajemy sobie doskonale sobie sprawę jak ważnym paliwem dla Twojego organizmu jest jedzenie. Zdecyduj co lubisz, a my zadbamy o resztę 🙂

ZAMÓW ONLINE

Nie wiesz co wybrać?

Najlepiej od najpopularniejszego jedzenia w Placku, z tego powodu stworzyliśmy listę naszych specjalności na podstawie Waszych najczęstszych zamówień.

Napoje

Z napojów w naszej restauracji w Katowicach polecamy LEMONIADĘ, dlatego że jest pyszna i jest bez cukru! Standardowo w ofercie mamy kawy, herbaty, napoje zimne, napoje własne, a także duży asortyment piw.

Zamawiając przez naszą stronę masz również możliwość wybranie niektórych napojów, które przetrwają podróż z naszego lokalu do Twojego domu/pracy. Do wszystkich napojów doliczamy 1zł za opakowanie, a do dań 2zł.

Chcę wiedzieć więcej!

Chcesz poznać bliżej poszczególne dania? Dowiedz się więcej klikając poniższe odnośniki do kategorii wybranego jedzenia.